Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Berendezés karbantartó technikus

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2017.05.14.
Hirdetés azonosító: 1052040

A Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI EMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba meresünk új munkatársat:

BERENDEZÉS KARBANTARTÓ TECHNIKUS

Főbb feladatai, felelőssége:

  • Gyártósorok, gépek berendezések napi heti éves karbantartási és hibajavítási tevékenységének végzése,
  • A szakban a feladatvégrehajtásra beosztott technikusi csapat munkájának irányitása, feladatok priorizálása, munkamegosztások meghatározása,
  • A karbantartási és hibajavítási dokumentáció vezetése és ripoltálása,
  • A  karbantartási anyagok, segédanyagok és fogyóanyagok hatékony felhasználásának kontrolálása,
  • Kapcsolattartás a raktárral, a mérnökökkel.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség,
  • Kiváló gyakorlati és elméleti ismeretek berendezések gépek üzemeltetésben, karbantartásában,
  • SMT területen szerzett tapaszalat minimum 3 év,
  • Jó kommunikációs képesség, együttműkösési képesség.

Csapatban vaó munkavégzésre való képesség, stress türő képesség Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar önéletrajzát a következő email címre: E-mail cím megjelenítése  .