www.cvonline.hu

Berendezés karbantartó mérnök asszisztens

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 1076367

Sanmina-SCI Magyarország Kft. tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI IMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat az IMS divízióba:

Feladatok:

  • Felelősségi körében rendelt gyártóberendezések karbantartási és javitási tevékenységének koordinálása, esetleges végrehajtása.
  • A karbantartáshoz és a hibajavításhoz szükséges szervizek, alkatrészek, fogyóeszközök, tervezése, rendelése, költséghatékony alkatrészgazgálkodás megvalósítása a költségvetési kereteken belül.
  • Felelősségi körében rendelt gyártóberendezések müködőképességének biztosítása, a berendezések gyártói specifikáció szerinti működésének biztosítása, a termékek minőségi követelményeit kielégitő gép képességek biztosítása és folyamatos fenntartása.
  • A gép berendezés meghibásodását rögzitő PCS hiba adatainak folyamatos elemzése, akciók és feladatok meghatározása a gép állásidők csökkentése valamit az előfordulás gyakoriságának csökkentése érdekében.
  • Képzések és működési hatékonyságot eredményező feladatok meghatározása, végzése, oktatása, a karbantartó és üzemeltető személyzet részére. Előírt akciók és feladatok nyomon követése, a határidőre történő megvalósítás biztosítása.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Több éves, hasonló területen szerzett tapasztalat (SMT területen szerzett tapasztalat előny)
  • Nagyfokú teherbirás
  • Jó kommunikációs készség

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a következő email címre.