www.cvonline.hu

BERENDEZÉS FELÜGYELETI KOORDINÁTOR (K-6-M)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.11.05.
Hirdetés azonosító: 1077747
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Szereted a gyártó környezetet?
Fontos számodra a proaktivitás?
Szeretnél egy modern termelő környezetben dolgozni?

MEGBÍZÓNK:
Egy közel 165 éves történetű cég, amely több mint 2500 munkavállalót foglalkoztat, és 200 országban jelen van, most álláspozíciót hirdet.
Ha szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, ahol lehetőséget kapsz arra, hogy képességeidet a jövő építése során kamatoztathasd, akkor jelentkezz!

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Bács-Kiskun megye, Kecskemét

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • megbízható munkahely
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • rugalmas munkabeosztás
  • kihívásokkal teli feladatok

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • karbantartás vezető támogatása (kidolgozás, megvalósítás)
  • a berendezések állapotának felügyelete
  • a felterjesztési stratégia megvalósítása
  • munkamegbízások és visszajelzések összeállítása és gondozása
  • üzemzavar-elhárítási munkálatok elindítása

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:

  • tárgyalóképes német nyelvtudás
  • 3 műszakos műszakrend vállalása
  • önállóság és szervezőkészség
  • jó kommunikációs készség és csapatszellem
  • térbeli és időbeli rugalmasság

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • műszaki végzettség
  • releváns szakmai tapasztalat
  • SAP ismeret

Jelentkezés a lenti e-mail címen, magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal.

Köszönjük!

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya