www.cvonline.hu

Bérelszámoló

  • A hirdetés 836 napja lejárt

A WABERER'S INTERNATIONAL ZRT. Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalatának gazdasági igazgatósága az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Feladatok

  • A munkavállalók munkaviszonyának létrejöttével és megszűnésével kapcsolatos bérszámfejtési feladatok elvégzése;
  • Statisztikai jelentések készítése havi, illetve negyedéves rendszerességgel;
  • Munkáltatói igazolások, kereseti kimutatások elkészítése;
  • Havi adóbevallások készítése és elektronikus úton történő továbbítása a NAV felé;
  • Folyamatos adatszolgáltatás az illetékes szervek felé;
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások

  • Bér- és TB ügyintézői végzettség;
  • Bérszámfejtési területen szerzett minimum 1 éves tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előnyt jelent

  • Nagyvállalati környezetben szerzett bérelszámolói tapasztalat;
  • Középszintű román nyelvtudás.

Szükséges kompetenciák

  • Önálló, precíz munkavégzés;
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség;
  • Problémamegoldó készség;
  • Rendszerszemlélet;
  • Megoldás orientált gondolkodásmód.

Amit a Waberer's kínál

  • stabil munkahely, bejelentett munkaviszony, versenyképes jövedelem, fejlődési lehetőség.

Állás adatai

Állás azonosító: 2004
Pozíció megnevezés: Bérelszámoló
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Munkaügy / TB / Bérszámfejtés
Foglalkoztatás típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2014.12.15.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő