www.cvonline.hu

Bérelszámoló

  • Company_icon Gasztrometál Zrt.
  • Location_icon Tatabánya, Komárom-Esztergom
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 12 napja lett aktiválva

Bérelszámoló munkakörbe kifizetőhelyi gyakorlattal, munkatársat keresünk. A munkakör betöltéséhez szükséges szakirányú végzettség, legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat.

A pozíció betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Munkaügyi-, adó-, és egyéb vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Magabiztos Microsoft Office ismeretek
  • Minimum 100 fős állomány kezelésében szerzett teljes körű, minden munkafolyamatra kiterjedő tapasztalat beléptetéstől kiléptetésig,
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és szervező készség
  • Önálló, precíz, pontos, terhelhető személyiség
  • Rugalmasság, határozottság, döntésképesség, kreativitás
  • Megbízható felhasználói szintű informatikai ismeretek

Előny:

  • Kulcs-soft bérprogram ismerete
  • TB-ügyintézői végzettség
Helyek Tatabánya
Komárom-Esztergom
Kategória Humán erőforrás > Személyzeti munkatárs
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű