www.cvonline.hu

Bérelszámoló

  • A hirdetés 377 napja lejárt

Magyarország egyik vezető nyomdaipari, illetve papír-, író- és irodaszer kis- és nagykereskedelmi cége,

a Pátria Nyomda Zrt.

munkakörbe keres munkatársat.

Feladatok:

  • munkaviszony létesítésével, módosításával, megszűnésével kapcsolatos ügyintézés
  • személyügyi adminisztrációs feladatok ellátása
  • bérszámfejtési feladatok ellátása, kapcsolódó adatszolgáltatások elkészítése
  • cafeteriarendszer működtetése
  • munkavállalók tájékoztatása a területet érintő kérdésekben

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • szakirányú képesítés (személyügyi/bérügyi)
  • társadalombiztosítási, adó, munkajogi jogszabályok naprakész ismerete
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • terhelhetőség, precizitás, pontosság
  • kiváló kommunikációs készség
  • magas stressz tűrő képesség
  • jó problémakezelés

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • munkaidőkeret gyakorlati alkalmazásában szerzett jártasság
  • bérügyviteli program ismerete

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaviszony
  • hosszú távú munkalehetőség
  • azonnali kezdési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest XI. kerület

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre küldje el! A tárgyban kérjük, tüntesse fel: bérelszámoló!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő