www.cvonline.hu

Bérelszámoló és TB ügyintéző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 508045

Magyar tulajdonú partnercégünk csapatába keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:
  • Társadalombiztosítás:
  • NAV felé bejelentés a biztosítottakról,
  • ellátások számfejtése,
  • havi egészségbiztosítási statisztikai jelentések elkészítése,
  • OEP adatszolgáltatások teljesítése.
  • Munkaügyi feladatok komplex ellátása:
  • a munkaviszony létesítésével, megszűnésével kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása,
  • munkaügyi nyilvántartások vezetése,
  • havi adatszolgáltatások kötelezettségek teljesítése,
  • önkéntes pénztári ki és beléptetések intézése.
  • Bérelszámolás:
  • havi és hóközi bérszámfejtés,
  • kimutatások készítése,
  • a jövedelem kifizetésekhez kapcsolódó fizetési és levonási kötelezettségek megállapítása,
  • törvényben előírt havi nyilvántartások vezetése.
  • Adatszolgáltatások:
  • jogszabályban meghatározott havi és éves adatszolgáltatások teljesítése,
  • Kapcsolattartás:
  • Kiemelt Ügyféllel való napi szintű kapcsolattartás,
  • Munkavállalói panaszok kezelése, kérdések megválaszolása.
Elvárások:
  • Minimum középfokú, szakirányú végzettség,
  • TB ügyintézői képesítés,
  • Legalább 2 év bér és TB ügyintézés területén szerzett tapasztalat,
  • kifizetőhelyi gyakorlat,
  • kiváló MS Office ismeret,
  • Abev bevallások önálló készítése,
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás, és a Nexon program ismerete előny!
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés,
  • Komplex feladatkör, fejlődési lehetőség,
  • Stabil vállalati háttér.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát és fizetési igényét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
Humán erőforrás
Régió