www.cvonline.hu

Bérelszámolási ügyintéző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 944555

Ágazatában piacvezetők közé tartozó, magyar tulajdonú, több mint 20 éve működő, folyamatosan fejlődő szolgáltató cégcsoport, zuglói központjába keres új munkatársukat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Komplex munkaügyi feladatok ellátása a cégcsoportban dolgozó 450 fős állományra, együttműködve a Munkaügyi csapattal;
  • bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása;
  • nem kifizetőhelyi társadalombiztosítási feladatok teljesítése;
  • bérszámfejtéssel kapcsolatos adatszolgáltatások, kimutatások, bevallások, statisztikák, havi és éves jelentések készítése;
  • munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés;
  • munkarendek és bérek tervezése;
  • munkaszerződések, tájékoztatók, munkaköri leírások, dokumentumok naprakészen tartása;
  • Cafetéria rendszer működtetése, adminisztrációja.
Elvárások:
  • Szakirányú végzettség, minimum középfokú bérszámfejtő képesítés;
  • legalább 2 éves bérelszámolási tapasztalat - komplex juttatási rendszerű, több száz fős állományra;
  • átfogó Mt. ismeretek, illetve a kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete;
  • felhasználói szintű MS Office gyakorlat;
  • önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság;
  • Babér program ismerete előnyt jelent.
Amit kínálunk:
  • Összetett feladatkör, szakmai továbbképzések,
  • Jó munkahelyi légkör;
  • Stabil, fejlődő vállalat, hosszú távú lehetőség.
  • Munkaidő: 8-9-től kezdhető, 8 órás munkarend.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület, Stadionok közelében
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
Humán erőforrás
Régió