www.cvonline.hu

Bérelszámolási ügyintéző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 846004

10 éve folyamatosan fejlődő Munkaügyi ágazatunk jelenleg 10.000 fős állományt kezel, 25 kolléga közreműködésével. A megnövekedett feladatmennyiség menedzselése érdekében új munkatársat keresünk saját csapatunkba. A magyarországi HR szolgáltatási piacvezető vállalatai közé tartozó Prohumán, 2014. eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service Group tagja.

Feladatok:
  • bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása,
  • bérszámfejtéssel kapcsolatos adatszolgáltatások, kimutatások, bevallások, statisztikák, havi és éves jelentések készítése,
  • munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés,
  • munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása,
  • munkaügyi nyilvántartások vezetése.
Elvárások:
  • szakirányú végzettség, minimum középfokú bérszámfejtő,
  • legalább 2-3 éves bérelszámolási tapasztalat
Amit kínálunk:
  • versenyképes fizetés,
  • fiatalos, dinamikus munkahelyi légkör,
  • stabil céges háttér,
  • hosszú távú munkalehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
Humán erőforrás
Régió