www.cvonline.hu

Bérelszámolási csoportvezető

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 1018540

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • vállalati bérszámfejtés koordinálása, ellenőrzése
  • adó- és járulék bevallások elkészítése, adatszolgáltatás, kapcsolattartás a hatóságokkal (OEP, MÁK, NAV), könyvvizsgálókkal
  • SAP HR modul fejlesztése, kapcsolattartás az SAP tanácsadóval és programozóval, az anyavállalati IT munkatársakkal, felhasználók támogatása
  • projektek irányítása, statisztikák készítése
  • kereseti igazolások kiadása
  • bérkönyvelési és pénzügyi adatok rendszeres egyeztetése a könyvelési központtal
  • munkajogi megfelelőség, ársadalombiztosítási törvényeknek való megfelelőség biztosítása
  • cafeteria rendszer működtetésének kontrollja
  • Shared Service Center HR kiépítésében való részvétel

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség ( társadalombiztosítás, munkaügy)
  • min. 5 év munkaügyi és TB kifizetőhelyi tapasztalat
  • átfogó, naprakész munkajogi, TB, adójogi ismeretek
  • magabiztos informatikai ismeretek
  • SAP HR ismerete előny
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • SSC HR-ben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Békés megye

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése címre!