www.cvonline.hu

Bérelszámolási (bérszámfejtési) specialista

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2016.07.07.
Hirdetés azonosító: 1005935

Pozíció leírása / Job description

Nagymúltú gyógyszeripari vállalathoz keresünk tapasztalt bérelszámolási specialistát, aki stratégiai és operatív szinten támogatja az osztály munkáját.

Feladatok:

A havi bérszámfejtéshez kötődő vállalati szintű adózási feladatok, főkönyvi feladások ellátása. Üzleti év zárással összefüggő tevékenység elvégzése. Közelebbről:
- a bérszámfejtéshez kötődő havi adóelszámolás előkészítése, adóbevallás összeállítása, feltöltése
- riportok előállítása, előállított adatok elemzése
- adatszolgáltatás, adatok Excel táblában történő összeállítása
- főkönyvi feladások előkészítése, ellenőrzése
- elektronikus adatszolgáltatások előkészítése, feladása
- jogviszony-elbírálás, bérszámfejtés speciális esetekre

Elvárások:

- minimum 3 év releváns tapasztalat, azaz tapasztalat bérszámfejtésben, főkönyvi feladásban, elektronikus adatszolgáltatásban, táblázatok, illetve kimutatások készítésében
- adóelszámolási, bevalláskészítési és számviteli ismeretek
- egyetemi/főiskolai diploma számviteli, pénzügyi szakon
- haladó Excel tudás
- SAP ismeret
- középfokú angol nyelvtudás
- kezdeményezőkész, kreatív, proaktív
- stressztűrő-képesség, terhelhetőség, kitartás
- pontosság, precizitás
- készség stratégiai gondolkodásra, ugyanakkor operatív munkavégzésre

Amit kínálunk:

- stabil vállalati háttér
- versenyképes fizetés
- változatos feladatok
- hosszú távú lehetőségek
- jó csapat

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a