www.cvonline.hu
Bérbeadó (Referenciaszám: PJ4833)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.14.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1072998
lejárt

Vecsési autókölcsönzőbe keresünk diákokat autók bérbeadására

Feladatok:
- Szerződéskötés
- Ügyfelekkel való kommunikáció magyar és angol nyelven

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Betöltött 18. életév
- Heti 3-4 nap vállalása ügyfelek érkezésétől függően

Kérjük, magyar önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el Farkas Margit kapcsolattartó részére a E-mail cím megjelenítése címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.