www.cvonline.hu

Bérbeadási referens

  • A hirdetés 877 napja lejárt

Az Albérlet.hu cégcsoport 3 főt keres Bérbeadási referens pozícióba

Elvárások:

-          jó kommunikációs képesség

-          min. középfokú végzettség

-          siker-célorientált hozzáállás

-          tapasztalat hiánya nem kizáró ok

-          igényes, ápolt megjelenés

 Előnyök:

-          értékesítésben szerzett tapasztalat

-          ingatlan bérbeadásban szerzett tapasztalat

Feladatok:

-          megbízások keresése és felkutatása

-          ügyfelekkel való kapcsolattartás

-          ingatlan tanácsadás

-          hirdetéskezelés

Amit nyújtunk:

-          vállalkozói engedély kiváltása nem szükséges

-          változatos munkavégzés

-          kimagasló jutalék rendszer

-          telefon hozzájárulás

-          kiváló referens képzési program, mentorálás

-          kellemes irodai légkör

-          hirdetésekhez hozzájárulás

-          részmunkaidő vállalására is van lehetőség

Önéletrajzokat, pár soros motivációs levéllel, az E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol