www.cvonline.hu

Bérautó ügyintéző

  • A hirdetés 1079 napja lejárt

Bér-Elek Flotta és Autópark Kezelő Kft.

 Bérautó ügyintéző munkatársat

keres

A Schiller Autóház Kft. érdekeltségébe tartozó dinamikusan fejlődő cégünk az alábbi feladatok elvégzésre keres munkatársat.

Feladatok:

  • autókölcsönzési tevékenység belföldi és nemzetközi ügyfelek részére
  • kis- és középvállalati ügyfelek kiszolgálása
  • foglalások, előjegyzések kezelése
  • bérleti szerződések megkötése, gépkocsik kiadása, visszavétele
  • szerződésekkel kapcsolatos adminisztráció
  • kapcsolattartás a partnereinkkel, levelezések lebonyolítása
  • informatikai rendszer kezelése
  • ügyfelek tájékoztatása, ajánlatok készítése
  • gépjárművekkel kapcsolatos feladatok ellátása (mozgatás, tankolás, mosatás stb.)

Követelmények:

  • szolgáltatási, idegenforgalmi vagy hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • folyékony angol nyelvtudás !
  • MS Office programcsomag alapos ismerete
  • kiváló kommunikációs készség
  • jogosítvány, több éves gépjárművezetési gyakorlat
  • felelősségérzet, professzionális ügyfélkezelés
  • mobilitás, rugalmasság

Előny:

  • további idegen nyelv ismerete
  • gépjármű szektorban szerzett gyakorlat

Munkavégzés helye: Budapest, XVIII. kerület.

Az interjúk angol nyelven történnek!

A jelentkezéseket a hirdetés megjelenésétől számított két hétig fogadjuk be, illetve felhívjuk a figyelmet arra, hogy csak abban az esetben vesszük fel a jelentkezőkkel a kapcsolatot, amennyiben személyes interjúra történik a behívás.

 Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát – a munkakör megjelölésével – az alábbi  e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol