www.cvonline.hu

Bérautó ügyintéző

  • A hirdetés 1244 napja lejárt

Bérautó ügyintéző - Ferihegy Airport

Ferihegyi reptér melletti irodájába munkatársat keres a

Schiller cégcsoport egyik folyamatosan fejlődő cége

Feladatok:

  • autókölcsönzési tevékenység nemzetközi ügyfelek részére
  • foglalások, előjegyzések kezelése
  • bérleti szerződések megkötése, gépkocsik kiadása, visszavétele
  • szerződésekkel kapcsolatos adminisztráció, folyamatos koordináció
  • gépjárművekkel kapcsolatos feladatok ellátása (mozgatás, tankolás, stb.)

Feltételek:

  • szolgáltatási, idegenforgalmi vagy hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • MS Office programcsomag ismerete
  • folyékony angol nyelvtudás (alapfeltétel!)
  • mobilitás, folyamatos munkarend
  • több éves gépjármű vezetési gyakorlat
  • felelősségérzet, professzionális ügyfélkezelési készség

Amit ajánlunk:

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • önálló munkavégzés fiatal, dinamikus csapat tagjaként
  • beilleszkedés a nemzetközi kapcsolatokba
  • versenyképes jövedelem

Jelentkezés: magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal az alábbi e-mail címen. A tárgy mezőbe feltétlenül jelezze a „Bérautó ügyintéző” pozíció megnevezését.

A pályázatokat a megjelenéstől számított két hétig várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő