www.cvonline.hu

Bérautó ügyintéző

  • A hirdetés 330 napja lejárt

Nemzetközi autókölcsönző cégünk keres nyári munkavégzésre egy fő bérautó ügyintéző kolléganőt vagy kollégát,

hogy az Ügyfeleink magas színvonalú kiszolgálását biztosíthassuk.

Irodánk a Ferihegyi repülőtér közelében található.

A munkavégzés időtartama:  2016.06.01. – 2016.08.31.

Munkaidő és munkarend:  teljes munkaidő változó beosztással

Általános elvárások:

 -          ügyfélbarát magatartás

 -          jó kommunikáció

 -          jó, élő angol nyelvtudás szóban és írásban

 -          további nyelvismeret előny

 -          jó általános számítástechnikai ismeretek

 -          terhelhetőség

 -          rugalmasság

 -          képes önállóan is jól dolgozni

 -          hétvégi munkavégzésre való rendelkezésre állás

 -          betöltött 21. életév (nem kizáró feltétel)

 -          legalább 2 éves, B kategóriájú jogosítvány (nem kizáró feltétel)

Feladatok:

 -          gépkocsik kiadása és visszavétele

 -          foglalások kezelése

 -          bérleti szerződések és egyéb dokumentumok adminisztratív kezelése

 -          Ügyfelek tájékoztatása és ajánlatok készítése

 -          egyéb irodai feladatok

 -          gépkocsik kezelése

Jelentkezési határidő: 2016. május 3.

 Ha felkeltettük érdeklődését, önéletrajzát a következő címre várjuk:

  E-mail cím megjelenítése

Helyek Maglód
Monor
Vecsés
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő