www.cvonline.hu

Bérautó ügyintéző - Budapest

  • A hirdetés 958 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő cégünk*

BUDAPESTEN történő munkavégzésre,

folyamatos munkarendbe

 Bérautó ügyintéző

munkatársat keres

Feladatok:

  • autókölcsönzési tevékenység nemzetközi ügyfelek részére
  • foglalások, előjegyzések kezelése
  • bérleti szerződések megkötése, gépkocsik kiadása, visszavétele
  • szerződésekkel kapcsolatos adminisztráció
  • kapcsolattartás az anyacéggel és partnerekkel, levelezések lebonyolítása
  • informatikai rendszer kezelése
  • ügyfelek tájékoztatása, ajánlatok készítése
  • gépjárművekkel kapcsolatos feladatok ellátása (mozgatás, tankolás, mosatás stb.)

Követelmények:

  • szolgáltatási, idegenforgalmi vagy hasonló területen szerzett több éves munkatapasztalat
  • MS Office programcsomag ismerete
  • folyékony angol nyelvtudás
  • kiváló kommunikációs készség
  • folyamatos munkarend vállalása
  • több éves gépjármű vezetői gyakorlat
  • felelősségérzet, professzionális ügyfélkezelési készség
  • mobilitás, rugalmasság
  • kiváló szervező és irányítókészség

Előny:

  • német és orosz nyelv társalgási szintű használata
  • automotív szektorban szerzett gyakorlat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel a követelményeknek

 fényképes angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát  – a „Bérautó ügyintéző Budapest” megjelöléssel az e-mail tárgyában – az alábbi e-mail címre várjuk. A jelöletlen tárgyú e-mail, vagy a helytelen tárgymegjelölés az e-mailben az álláspályázatból való automatikus kirekesztést vonja maga után!

              Az interjút angol nyelven folytatjuk!

   * A cég a Schiller Cégcsoport tagja.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol