www.cvonline.hu

Bérautó referens

  • A hirdetés 414 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára
munkatársat keres.

Feladatok:

  • A bérlések naprakész nyilvántartása
  • Foglalások rögzítése, kezelése, listázása
  • Bérelt gépjárművek esetében a foglalás visszaigazolás dokumentálása
  • Bérgépjárművek kiadásának és visszavételének dokumentálása elektronikus nyilvántartási rendszerben
  • Lejáró bérlések listázása és ellenőrzése
  • Számlák ellenőrzése, szükség szerint kódolása
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel
  • A gépjárművek elkészülésével kapcsolatos információk beszerzése a szervizesektől
  • Riportok készítése ügyfélszolgálat kérése alapján

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 1 éves munkatapasztalat
  • Flottakezelésben vagy bérautó területen szerzett tapasztalat előny
  • Angol alapfokú nyelvismeret
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Pontosság, precizitás

Amit kínálunk:

  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 13. kerület
Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol