www.cvonline.hu

Bérautó referens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.07.
Jelentkezési határidő: 2016.11.22.
Hirdetés azonosító: 1083847

Nemzetközi autó lízinggel, flotta ügyintézéssel foglalkozó multinacionális partnerünkhöz keresünk Bérautó referensi munkakörbe új kollégákat

Feladatok:

- foglalások rögzítése, kezelése, listázása
- bérgépjárművek kiadásának és visszavételének dokumentálása az elektronikus nyilvántartási rendszerben, megrendelések bementése szerződések alá
- bérelt gépjárművek esetében a foglalás visszaigazolás dokumentálása,
- a bérlések naprakész nyilvántartása,
- lejáró bérlések listázása és ellenőrzése
- számlák ellenőrzése, szükség szerint kódolása
- kapcsolattartás bérautós partnerekkel
- szervizekkel kapcsolattartás a gépjárművek elkészülésével kapcsolatos információk beszerzése,
- riportok készítése ügyfélszolgálat kérése alapján
- extra kiterhelésekkel kapcsolatos dokumentumok beszerzése, szkennelése és mentése
- pontos, gyors és szakszerű tanácsadás ügyfelek és társosztályok részére

Elvárások:

- Középfokú végzettség
- Bérautós cégnél szerzett több éves munkatapasztalat
- Pontosság, szabálykövetés, monotonitás tűrés, kitartás, terhelhetőség, csapatjátékos magatartás, önálló munkavégzésre való képesség
- A gépjárművek szeretete és alapos ismerete
- Megbízhatóság és kiszámíthatóság
- MS Office alkalmazás ismerete, alap Excel ismeret
- Angol nyelv ismerete előny

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés
- béren kívüli juttatások

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján