www.cvonline.hu

BÉRAUTÓ KOORDINÁTOR

  • A hirdetés 1159 napja lejárt

Budapesti flottakezeléssel és bérautó szolgáltatással foglalkozó cég keresi

 munkatársát

Feladatok:

  • gépjárműbérlés és kapcsolódó szolgáltatások értékesítése vállalati ügyfelek, idegenforgalmi irodák stb. részére
  • meglévő ügyfélkör gondozása, új ügyfélkör kiépítése
  • tárgyalások, ajánlatkészítések, szerződéskötések lebonyolítása
  • ügyfelek tájékoztatása, ügyintézés
  • autókölcsönzési tevékenységben való aktív részvétel, belföldi és nemzetközi ügyfelek részére
  • kapcsolattartás a partnereinkkel, levelezések lebonyolítása
  • elemzések készítése, piacfigyelés, monitoring a belföldi és a nemzetközi on line piacon
  • rendszeres és ad hoc riportok elkészítése, értékesítési tevékenység folyamatainak analizálása, javaslattétel

Követelmények:

  • szolgáltatási, automotív vagy hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • folyékony angol nyelvtudás – elengedhetetlen feltétel
  • MS Office programcsomag alapos ismerete, kiváló Excel ismeret és használat
  • kontrolling területen szerzett több éves tapasztalat
  • kiváló kommunikációs készség
  • rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • „B” kategóriás jogosítvány, többéves gépjárművezetői gyakorlat
  • felelősségérzet, professzionális ügyfélkezelés
  • önálló, precíz és pontos munkavégzés
  • mobilitás, rugalmasság

Előny:

  • KAM és/vagy kontroller pozícióban szerzett gyakorlat
  • további idegen nyelv ismerete
  • gépjármű szektor ismerete

Az interjúk angol nyelven történnek!

A jelentkezéseket a hirdetés megjelenésétől számított két hétig fogadjuk be, illetve felhívjuk a figyelmet arra, hogy csak abban az esetben vesszük fel a jelentkezőkkel a kapcsolatot, amennyiben személyes interjúra történik a behívás.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát – a munkakör megjelölésével – az alábbi  e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol