www.cvonline.hu

BÉR / TB ÜGYINTÉZŐ

  • A hirdetés 588 napja lejárt

A PoliCell Kft.

BÉR / TB ÜGYINTÉZŐT

keres

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Bérek, megbízási díjak és egyéb bérjellegű juttatások számfejtése,
  • Munkaidő-elszámolások, távollétek rögzítése és ellenőrzése a bérrendszerben,
  • Főkönyvi bérfeladások és egyeztetések,
  • NAV, KSH jelentések, bevallások készítése,
  • Év végi adóelszámolások elkészítése,
  • Be-, és kilépő munkatársak teljeskörű ügyintézése,
  • Munkaszerződések, munkaköri leírások elkészítése,
  • HR feladatok ellátása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Bér,TB, munkaügyi ügyintézői területen szerzett tapasztalat,
  • Munkajogi és TB, SZJA jogszabályok ismerete
  • MS Office alkalmazások (Excel, Word,) felhasználói szintű ismerete,
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés,
  • Határozottság, megbízhatóság, jó problémamegoldó képesség,

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • szakmai tapasztalat
  • mérlegképes könyvelői végzettség

Bérigény megjelölésével az önéletrajzot az alábbi email  címre várnánk.

Munkavégzés helye: Borsodszirák

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő