www.cvonline.hu

Bér / TB-ügyintéző

  • A hirdetés 828 napja lejárt

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 2200 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, s ma közel 600 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.

Vállalatunk nyíregyházi gyáregységébe az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Bér/TB-ügyintéző

(CVO_15/06_GSA)

Feladatai:

  • Társadalombiztosítási ellátások számfejtése.
  • Bérszámfejtés.
  • Munkaügyi feladatok ellátása.
  • Személyügyi vezető munkájának támogatása.

Elvárásaink:

  • Társadalombiztosítási szakelőadói végzettség.
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat.
  • Kifizetőhelyi ismeret.
  • Munkaügyi- és TB-jogszabályok naprakész ismerete.
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás írásban és szóban előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kellemes kollégák és környezet

A nyitott pozíciók részletes leírását megtalálják a weblapunkon is:

 Link megjelenítése

A fényképes önéletrajzokat a hivatkozási szám feltüntetésével magyar és a kiírás szerint német és/vagy angol nyelven  az alábbi email címre várjuk.

Hübner-H

Gumi-és Műanyagipari Kft.

H-4400 Nyíregyháza, Tünde út 11

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német