www.cvonline.hu

Bér-, tb ügyintéző

  • A hirdetés 777 napja lejárt

KLIK Fejlesztési és Projektigazgatóság álláshirdetése

munkakör betöltésére

Feladatkör:

  • A Klebelsberg Intézményfenntartó Központ feladatkörében a bér-, tb ügyintézői feladatok ellátása;
  • Nem rendszeres bérszámfejtéssel kapcsolatos feladatok ellátása;
  • Központosított bérszámfejtéshez szükséges adatszolgáltatások, összesítések készítése;
  • Bérösszesítések ellenőrzése;
  • Kapcsolattartás a központosított bérszámfejtéssel.

Elvárások:

  • Főiskola, felsőfokú szakirányú iskola végzettség (vagy középfokú iskolai végzettség és bér tb ügyi szakelőadó);
  • Közigazgatásban szerzett - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat;
  • Gyakorlott szintű MS Office (irodai alkalmazások);
  • KIR3 illetmény-számfejtési rendszer ismerete.

Előny:

  • Jó konfliktus-kezelő és kommunikációs készség,
  • Hatékony, gyors probléma megoldási készség,
  • Jó szervező készség,
  • Közösségi szellem.

EGYÉB INFORMÁCIÓK:

  • A munkavégzés helyszíne: Budapest
  • 2015.09.30.-ig határozott idejű munkavállalói jogviszony
  • A pályázat benyújtási határideje: 2015.02.10.
  • A jelentkezéshez küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát, bruttó bérigényét és kísérőlevelét az alábbi e-mail címre, a tárgyban kérjük, tűntesse fel: Bér-, tb ügyintéző
Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő