www.cvonline.hu
Bér-TB- munkaügyi ügyintéző
Trenkwalder Kft
Régió: Pest, Magyarország
Hozzáadva: 2017.09.23.
Jelentkezési határidő: 2017.08.17.
Hirdetés azonosító: 1175397
lejárt

A Trenkwalder Kft. partnere részére Bér-TB- munkaügyi ügyintéző munkatársat keres.

Feladatok:

  • Bérszámfejtés pontos, határidőre történő elvégzése;
  • Munkaüggyel kapcsolatos feladatok ellátása (be- és kiléptetések, nyilatkozatok intézése);
  • Riportok készítése;
  • Kapcsolattartás a vállalaton belül működő társosztályokkal.

Elvárások:

  • Minimum középfokú bérszámfejtői, TB ügyintézői végzettség;
  • Minimum 2 éves releváns tapasztalat;
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Jogszabályok naprakész ismerete;
  • Felhasználószintű MS Office ismeret;
  • Pontosság, precizitás
  • Önálló munkavégzés, együttműködő készség.

Amit nyújtunk:

  • Stabil, multinacionális vállalati háttér;
  • Hosszú távú és kihívásokkal teli munkalehetőség;
  • Modern, jól felszerelt munkahelyi környezet;
  • Felkészült szakemberekből álló csapatban való munkavégzés;
  • Szakmai támogatás, képzések.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.