www.cvonline.hu

BÉR- TB ÉS SZEMÉLYZETI MUNKATÁRS (6345)

  • A hirdetés 1117 napja lejárt

Elvárások:
•Bér- és társadalombiztosítási szakügyintéző végzettség
•hasonló munkakörben szerzett legalább 1 éves tapasztalat
•Irodai szoftverek (Microsoft Office), OEP által előírt programok használata
•„B” kategóriás jogosítvány
•saját személygépkocsi
•Adó, TB és munkaügyi jogszabályok naprakész ismerete
•Precizitás, pontosság, megbízhatóság

Személyiségét illetően:
•csapatjátékos, kreatív,
•kiváló kommunikációs készség,

Előnyök:
•német nyelv ismerete

Feladatok:
•Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
•munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása, munkaügyi nyilvántartások vezetése
•munkaviszonnyal kapcsolatos szerződések nyilvántartása
•jogszabályi ismeretek folyamatos naprakész ismerete és alkalmazása a munkaügyi feladatok végrehajtása során
•A munkavállalók részére az igazolások kiadása
•Teljes körű TB ügyintézés, havi NAV jelentések készítése és az ezzel járó hatóósági képviselet és kapcsolattatás
•bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása, munkabérek és járulékok utalási listáinak előállítása
•bérrendszerhez kapcsolódó adatok feldolgozása
•Év végi bevallások, adóelszámolás elkészítése
•Munkaügyi statisztikák elkészítése és továbbítása a megfelelő szervezetek felé
•kapcsolattartás a munkavállalókkal és az illetékes csoportvezetőkkel
•negyedévente ill. egyéni igény esetén a telephelyek látogatása az ott dolgozó munkavállalók személyes kapcsolattartása érdekében
•A kötelező jelentések, riportok határidőre történő elkészítése, részvétel egyéb munkaügyi és HR adminisztrációs feladatok ellátásában

Juttatások:
•alapbér mozgóbér
•cafetéria rendszerében kapható egyéb juttatások
•étkezési hozzájárulás
•utazási költségtérítés (törvényi feltételek szerint, távolsági közlekedés esetén)
•továbbképzések, tréningek

Munkavégzés helye:
•Mosonmagyaróvár

Munkarend:
•8 órás, hétfőtől péntekig

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória -