www.cvonline.hu

BÉR-, TB és MUNKAÜGYI ÜGYINTÉZŐ

  • A hirdetés 633 napja lejárt

Társaságunk folyamatos fejlődése következtében azonnali kezdéssel, budapesti (XIV. ker.) munkahelyre keresünk

munkatársat.

Elvárásaink:

  • középfokú szakirányú végzettség
  • jogszabályok, előírások naprakész ismerete
  • VT Soft program teljes körű (humán-bér) ismerete
  • több éves szakmai tapasztalat: dolgozók ki-és beléptetése, munkaszerződések készítése, teljes körű TB kifizetőhelyi gyakorlat, bérszámfejtési gyakorlat, személyi jövedelemadózási ismeretek, ezek adminisztrációs és gyakorlati feladatainak ellátása, adatnyilvántartás és -kezelés, adatszolgáltatások, havi jelentések, bevallások, statisztikák készítése
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • tartós munkabírás, rugalmasság
  • precizitás, együttműködés, kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

Amit ajánlunk:

  • főállású munkaviszonnyal történő foglalkoztatás
  • szakmai továbbképzések
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • kihívásokkal teli, változatos feladatkör

Fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és fizetési igényének megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...