www.cvonline.hu
Bér-, Tb és munkaügyi ügyintéző
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.01.16.
Jelentkezési határidő: 2014.01.17.
Hirdetés azonosító: 729452
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
A Grafton Recruitment Kft. saját csapatába keres BÉR-TB-MUNKAÜGYI ügyintézőt az alábbi feladatok elvégzésére:

Bérszámfejtési feladatok:
- 500 fő havi számfejtése
- Havi kötelező bevallás elkészítése, elküldése
- SZJA bevallás
- TB ellátások iránti igény elbírálása, számfejtése, nyilvántartása
- Baleseti ellátások kivizsgálása, elbírálása, számfejtése, nyilvántartása jelentése
- Cafetéria nyilvántartása ellenőrzése
- Hatósági szervekkel kapcsolattartás
- Hatósági ellenőrzések lebonyolítása

Munkaügyi feladatok:
- Dolgozók ki- és beléptetése, szükséges dokumentumok kiadása
- A munkavállalók hozott adatainak ellenőrzése és rögzítése, szükség esetén kapcsolat felvétel az előző munkáltatóval

Követelmények
- Legalább középfokú szakirányú végzettség
- 2-3 év releváns munkatapasztalat, lehetőleg nagyvállalati környezetben
- TB- kifizetőhelyi tapasztalat
- Pontos, precíz munkavégzés
- Folyamatszemlélet
- Csapatjátékos hozzáállás

Előnyt jelent:
- Munkaerő-kölcsönzésben szerzett tapasztalat
- Angol nyelvtudás
- Azonnali munkába állás