www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 980101
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, egy kulturális területen működő nonprofit Kft keres munkatársat az alábbi pozícióra:

BÉR-, TB ÉS MUNKAÜGYI ÜGYINTÉZŐ

Főbb feladatok, munkák:
  • Bérszámfejtési, munkaügyi és társadalombiztosítási ügyintézési feladatok ellátása
  • TB-kifizetőhelyi feladatok önálló, teljes körű ellátása
  • Munkaügyhöz, bérszámfejtéshez és a TB-hez kapcsolódó adatok, dokumentációk és nyilvántartások napra kész vezetése, aktualizálása
  • Adatszolgáltatások, kimutatások és statisztikák készítése a cégvezetés és a hatóságok felé
  • Ad hoc riportok készítése a menedzsment számára
  • Havi adatszolgáltatási, bevallási kötelezettségek teljesítése
  • Havi bérfeladások, felosztások elkészítése, számviteli feladások előkészítése
  • Adónyilatkozatok, adóbevallások kezelése
  • A területet érintő szabályok, törvényi előírások nyomon követése
  • Biztosítottak ki- és beléptetése
  • Jogviszony változások lejelentése
  • Munkaidő-keret kezelése, ellenőrzése
  • Munkaidő nyilvántartó rendszer kezelése
  • OEP igénylések és tartós távollétek, nyilvántartása
  • Havi járulékbevallások elkészítése
  • Kapcsolattartás hatóságokkal és ellenőrzéseken való közreműködés
  • Személyi jövedelemadó-bevallások készítése
  • Adófolyószámlák ellenőrzése és fizetendő adók közlése
  • A munkaviszony létesítésével, megszűnésével kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Munkaügyi nyilvántartások vezetése,
  • Munkaügyi dokumentációk készítése
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Bérszámfejtési-munkaügyiismeretek
  • TB ügyintézői végzettség,
  • 4-5 éves bérszámfejtésben, ill. TB ügyintézésben szerzett tapasztalat
  • Kiváló MS Office ismeret
  • Kifizetőhelyi gyakorlat
  • Wizuál Bér bérszámfejtő program ismerete
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
  • Jó kapcsolatteremtő készség
Előny:
  • Felsőfokú végzettség
Pályázati feltételek:
  • Büntetlen előélet, magyar állampolgárság
  • Budapesti lakóhely
Egyéb információ az állásról:
  • Foglalkoztatás módja: munkaviszony, 3 hónap próbaidővel
  • Teljes munkaidő (heti 40 óra)
  • A munkakör betölthető: azonnal
  • Jelentkezési határidő: 2015. október 15.
  • Alkalmazás esetén az erkölcsi bizonyítvány beszerzendő
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét bérigénye feltüntetése mellett, büntetlen előéletéről szóló nyilatkozatával együtt!

Tech People LÁBLÉC