www.cvonline.hu

Bér,- munkaügy,- és társadalombiztosítási ügyintéző

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 918012
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal budapesti partnercégünk számára keresünk bér- munkaügy,- és társadalombiztosítási ügyintézőt.

Feladatok:

  • A bérszámfejtési vezető irányítása mellett bérszámfejtés, bérügyintézés,
  • Levonások, költségtérítés, béren kívüli juttatások (cafeteria) kezelése,
  • Tb-kifizetőhelyi ügyintézés

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Kapcsolódó jogszabályok (társadalombiztosítási jog, munkajog) naprakész ismerete
  • "B" kategóriás vezetői engedély
  • Nagyfokú pontosság, precizitás
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kapcsolattartó képesség a munkavállalókkal
  • Magas fokú stressztűrő képesség, jó probléma kezelés

Előnyt jelent:

  • VisualBér vagy egyéb bérprogram ismerete
  • TB, családtámogatási kifizetőhelyi gyakorlat
  • Többcéges környezetben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Jelentkezés: Jelentkezés regisztációval, és önéletrajz feltöltésével és fizetési igény megjelölésével a Link megjelenítése honlapon.