www.cvonline.hu

BÉR- és TB-ÜGYINTÉZŐ

  • A hirdetés 723 napja lejárt

A REGIO JÁTÉK Magyarország legnagyobb játékáruház lánca

munkatársat keres budapesti központjába

Feladatok:

  • TB ügyintézés;
  • Bérszámfejtés;
  • Hatóságok felé történő adatszolgáltatás;
  • Munkatársak beléptetése;
  • Személyi akták naprakészen tartása;
  • Riportok, statisztikák készítése;
  • Munkajogviszonnyal kapcsolatos feladatok.

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 3 év szakmai tapasztalat;
  • Középfokú TB ügyintézői végzettség;
  • Bérszámfejtési és TB ügyintézési gyakorlat;
  • Munkaügyi ismeretek, jogviszonnyal kapcsolatos kérdésekben ismeret, tapasztalat;
  • Naprakész munkajogi ismeretek.
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret - elsősorban Excel;
  • Megbízhatóság, diszkréció, precizitás, pontosság, rugalmasság.

Munkavégzés helye:

1119 Budapest, Nándorfejérvári út 23-25.

Amennyiben a felsorolt elvárásoknak megfelel, kérjük, küldje el a fizetési igényt is tartalmazó fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő