www.cvonline.hu

Bér- és TB ügyintéző

  • A hirdetés 795 napja lejárt

Budapest IX. kerületi könyvelő iroda keresi Bér- és TB ellátás számfejtési területén felmerülő feladatok önálló ellátására, valamint a könyvelésben is jártas adatfeldolgozási ismeretek alapján könyvelési feladatok ellátására alkalmas kollégáját.

Főbb feladatok, munkák:

  • Havi és hó közi, ledolgozott időhöz és teljesítményhez kötött bér- és bér jellegű egyéb juttatás számfejtésének elvégzése és ellenőrzése
  • Bejelentési és bevallási kötelezettségek teljesítése
  • Havi bérfeladások, utaláslisták és feladások elkészítése, egyeztetése
  • Egészségbiztosítási elszámolások, statisztikák feladása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum öt éves bérszámfejtésben szerzett tapasztalat
  • Tb szakelőadói végzettség, munkajogi ismeretek
  • Angol nyelv ismerete előnyt jelent
  • Pontos, igényes munkavégzés és rugalmas, megoldás-orientált attitűd
  • Önálló munkavégzésre alkalmas, diszkrét személyiség

Amit kínálunk:

  • havi 4 nap elfoglaltság
  • Versenyképes juttatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kitűnő szakértelemmel bíró, dinamikus csapat

Jelentkezni lehet email címre megküldött fényképes önéletrajzzal fizetés igény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő