www.cvonline.hu

Bér és TB Ügyintéző

  • A hirdetés 692 napja lejárt

A Bosal Csoport belgiumi központú vállalkozás, mely  42 országban mintegy 7000 munkavállalót foglalkoztat. A tevékenysége autóipari kiegészítő termékek gyártása, mellyel gyári beszállítóként kapcsolódik a nagy autógyártó márkákhoz és mindezen termékeket kereskedelmi forgalomba is hozza.

A cégcsoport két magyarországi telephellyel rendelkezik. A kecskeméti gyárat 2003-ban alapították és vonóhorgokat, vonógömböket, tetőcsomagtartókat, autóemelőket és szélfogókat gyárt, fejleszt.

Jelenleg  600 munkavállalót foglalkoztat a vállalat.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Bér és TB Ügyinté

Feladatok:

  • bérszámfejtés és teljes körű munkaügyi feladatok ellátása,
  • személyi kifizetésekkel kapcsolatos adó-, TB- és egyéb járulékok feladásra előkészítése
  • jogszabályokban előírt nyomtatványok kiállítása és az illetékes hatósághoz határidőre történő továbbítása,
  • a NAV felé éves/negyedéves/havi adóigazolások, adó-jelentések előkészítése
  • folyamatos kapcsolattartás a termelési adminisztrátorokkal, munkatársakkal és a HR szolgáltató partnerek képviselőivel
  • kimutatások, összesítések készítése a havi és éves munkabérekről, prémiumokról.

Feltételek:

  • szakirányú (TB, bérügyintéző) végzettséget,
  • legalább 2 éves teljes körű bérszámfejtési tapasztalatot,
  • TB kifizető helyi gyakorlat előnyt jelent
  • precíz, lelkiismeretes munkavégzést,
  • Valamely bérszámfejtő program ismerete és legalább 2 éves alkalmazói tapasztalat  (Nexon és SAP ismeretek előnyt  jelentenek)

Amit kínálunk:

  • kedvező szakmai továbbfejlődési,
  • széles körű tapasztalatszerzési lehetőséget,
  • attraktív juttatási csomagot

Fényképes, szakmai önéletrajzokat várunk az alábbi e-mail címre.

Web: Link megjelenítése

Címe: 6000 Kecskemét-Kadafalva, Héliport Ipari Park

Helyek Bács-Kiskun
Jász-Nagykun-Szolnok
Csongrád
Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő