www.cvonline.hu

Bér- és TB-ügyintéző

  • A hirdetés 659 napja lejárt

Szövetkezeti Hitelintézet várja a pályázók jelentkezését az alábbi pozíció betöltésére:

Elvárások:

  • Társadalombiztosítási szakképesítés
  • Minimum középfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
  • Minimum 2 éves bérszámfejtői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Munkaügyi tapasztalat
  • Bérszámfejtési program ismerete
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek
  • Önálló konstruktív munkavégzés

Előny:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Maxoft Wizuál Bér program ismerete

Feladatok:

  • bérszámfejtési és TB kifizetőhelyi feladatok teljes körű ellátása
  • adatszolgáltatások, jelentések és bevallások elkészítése
  • munkaviszony létesítéséhez és megszűnéséhez kapcsolódó adminisztráció ellátása, bejelentések, dokumentumok kiadása
  • kimutatások készítése

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, fix jövedelem
  • Stabil vállalati környezet

Munkavégzés helye: Debrecen

Munkaidő típusa: Teljes munkaidő

Pályázatát, fényképes önéletrajzzal 2015. március 25-ig várjuk (a tárgyban feltüntetve a betölteni kívánt pozíciót) az alábbi e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő