www.cvonline.hu

Bér és TB ügyintéző

  • A hirdetés 713 napja lejárt

Magyar tulajdonú, értékesítés támogatással foglalkozó cég az alábbi pozícióba munkatársakat keres

munkakörbe

Főbb feladatok, munkák:

  • Meghatározott szervezeti egységek teljes körű bérszámfejtése
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos bérügyintézés
  • Kilépő papírok elkészítése
  • Munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása
  • Bér-TB ügyi nyilvántartások vezetése
  • Munkavállalók kérdéseinek megválaszolása
  • Teljes körű TB ügyintézés (kifizetőhelyi)
  • Riportok, adatszolgáltatások elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Társadalombiztosítási és bérügyi szakelőadó végzettség
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • Törvényi előírások naprakész ismerete
  • Kifizetőhelyi tapasztalat
  • Terhelhetőség, precizitás

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Stabil háttér
  • Támogató csapat

Állás, munka területe(i):

  • HR / Emberi erőforrás / Munkaügy
  • Bérszámfejtés/Munkaügy

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, valamint a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő