www.cvonline.hu

Bér- és TB ügyintéző

  • A hirdetés 814 napja lejárt

Nemzetközi személyzeti szolgáltató cég budapesti irodájába keres munkatársat azonnali belépéssel

munkakörbe

Feladatok:

  • Havi és hóközi bérszámfejtési feladatok ellátása, munkabérek utalása
  • Munkaügyi statisztikák elkészítése és továbbítása a megfelelő szervezetek felé
  • A kötelező jelentések, riportok határidőre történő elkészítése, egyéb munkaügyi és HR adminisztrációs feladatok ellátása
  • Főkönyvi bérfeladás előkészítése
  • Letiltás-kezelés
  • Megbízási díjak kezelése, számfejtése
  • A munkavállalók részére az igazolások kiadása, ügyfélfogadás
  • Partnerekkel, munkavállalókkal való kapcsolattartás, esetleges tárgyalásokon való részvétel
  • Teljes körű TB ügyintézés
  • Bevallások, adóelszámolás elkészítése
  • NAV be-kijelentések elkészítése

Elvárások:

  • BaBér bérszámfejtő program ismerete
  • Szakirányú középfokú végzettség (bér- és társadalombiztosítási szakügyintéző)
  • Legalább 2 év Tb-kifizetőhelyi tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Office, Outlook, Excel, Word)
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság, analitikus gondolkodás

Előny:

  • Munkaerő kölcsönzés területén szerzett tapasztalat
  • Könyvelő végzettség
  • Angol vagy bármely más európai nyelv legalább alapszintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, „Bér- és TB ügyintéző” jeligével, valamint bérigény megjelölésével kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő