www.cvonline.hu

Bér- és TB ügyintéző

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 793161
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésnek ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezuttal VIII. kerületi pertnercégünk számára keresünk 3 hónapos időtártamra bér- és TB ügyintéző munkakörbe munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • NYENYI adatszolgáltatás
  • letiltások kezelése, analitikus nyilvántartása
  • egészség- és önkéntes nyugdíjpénztár ügyintézés
  • TB ellátás elszámolása a nexONBÉR-ben
  • kézi adatrögzítés után bérszámfejtésa nexONBÉR programban
  • munkabérjegyzékek borítékolása
  • Erzsébet utalvány átvételi jegyzék elkészítése
  • egyeztetések

Elvárások:

  • minimum 1 év szakmai gyakorlat
  • nexONBÉR programismeret
  • bér- és TB ügyintézői végzettség
  • precizitás, csapatmunka
  • naprakész jogszabályi ismeret