www.cvonline.hu

Bér és TB ügyintéző

  • A hirdetés 1315 napja lejárt

Magyarországon egyedülálló módon a Poppe + Potthoff hideghúzott, precíziós acélcsövek gyártását indítja el Ajkán, a már meglévő common rail és csőkomponens divíziók mellett. A 6 milliárd forintos, 2011-ben indult beruházás megvalósításához keresünk megbízható, ambiciózus

munkatársat.

Feladatok:

  • Bérszámfejtéssel és TB ügyintézéssel kapcsolatos feladatok teljes körű ellátása
  • Adatszolgáltatások, bevallások, statisztikák készítése
  • Adminisztrációs és munkaügyi feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • TB ügyintéző vagy szakelőadói szakirányú képesítés
  • Jogszabályok naprakész ismeret

Előny:

  • NEXON program ismerete
  • TB kifizetőhelyi tapasztalat

Várjuk csapatunkba, amennyiben:

  • örömmel dolgozik folyamatosan fejlődő környezetben, maga is alakítva azt,
  • önálló munkavégzése során is törekszik a csoportcélok elérésére.

AMIT AJÁNLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Támogatott meleg étkeztetés
  • Európai szintű munkakörülmények

A jelentkezéseket fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal, bizonyítvány másolatokkal, a pozíció megjelölésével a következő címre kérjük küldeni:
Poppe + Potthoff Hungária Kft.  8400 Ajka, Új Atlantisz Ipari Park vagy a lenti e-mail címre.

Helyek Veszprém
Kategória Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő