www.cvonline.hu

Bér és TB Ügyintéző

2012 tavaszán Budapest Belvárosában nyíló 5 csillagos luxus-szálloda azonnali munkakezdéssel

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Havi bérszámfejtési feladatok ellátása,
  • Munkaügyi statisztikák elkészítése és továbbítása a megfelelő szervezetek felé,
  • A kötelező jelentések, riportok határidőre történő elkészítése,
  • A munkavállalók részére az igazolások kiadása,
  • Új munkavállalók lejelentése a NAV felé,
  • Teljes körű TB ügyintézés,
  • Év végi bevallások, adóelszámolás elkészítése,
  • Havi NAV és OEP jelentések elkészítése,
  • Az önkéntes nyugdíjpénztár és egészségpénztári bevallások és utalások elkészítése,
  • Együttműködés a HR-es kollegával a belépő és kilépő kollegák tekintetében.

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség,
  • Bér-és társadalombiztosítási ügyintézői végzettség,
  • TB kifizetőhelyi tapasztalat,
  • BABÉR bérügyviteli program ismerete,
  • Angol nyelv alapfokú ismerete,
  • Aktuális jogszabályok naprakész ismerete,
  • Legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat,
  • Magabiztos MS Office ismeret,
  • önálló munkavégzés, nyitott, precíz, megbízható, proaktív személyiség.

Amit kínálunk:

  • Egyedülálló lehetőség egy luxushotel nyitásánál,
  • Fiatalos, kellemes csapat,
  • Kiemelkedő munkakörnyezet és feltételek,
  • Piacképes fizetés.

Fényképes, szakmai önéletrajzát a lenti e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest