www.cvonline.hu

Bér- és TB ügyintéző

  • Company_icon OBI Hungary Retail Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 21 napja lett aktiválva

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.
Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.
Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1 800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Lurdy Házban lévő központi irodánkba
pályakezdő
BÉR- ÉS TB ÜGYINTÉZŐ
munkatársat keresünk:

Feladatok:
  • A kijelölt áruházak munkavállalóinak teljes körű bérszámfejtése a jelenléti adatok feldolgozását követően
  • Bérek és egyéb juttatások számfejtése
  • TB kifizetőhelyi feladatok ellátása
  • Dolgozók be- illetve kiléptetéseinek lebonyolítása, munkaügyi adminisztrációja
  • Folyamatos kommunikáció és egyeztetés a munkavállalókkal és az áruházakhoz tartozó adminisztrátorokkal a beérkező adatok pontosítása érdekében
  • Havi bevallások, statisztikák, adatszolgáltatások készítése
  • Ellenőrzések, auditok kiszolgálása
ÖNT KERESSÜK, HA:
  • Rendelkezik legalább közép- és/vagy felsőfokú TB ügyintézői és bérügyi végzettséggel
  • Átfogó és naprakész bérszámfejtési és TB jogszabályi ismeretekkel rendelkezik
  • Képes csapatban és önállóan is precízen dolgozni
  • Képes felelősséget vállalni munkájáért és partneri kapcsolatok kialakítására törekszik
  • Megbízható felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik (Word, Excel)
Előnyt jelent, ha:
  • Ismeri a nexONBÉR, valamint nexONTIME programokat
  • Angol nyelvtudással rendelkezik

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás > Személyzeti munkatárs
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő, Könyvelő, Pénzügyi elemző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű