Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Bér- és TB ügyintéző

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.11.14.
Hirdetés azonosító: 1192108

Partnercégünk számára munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • bérszámfejtéshez szükséges adatok összegyűjtése, bérszámfejtés előkészítése
  • bérszámfejtési és munkaügyi feladatok teljes körű ellátása, havi és hóközi számfejtési feladatok elvégzése
  • teljes körű TB kifizetőhelyi feladatok elvégzése, ellátások számfejtése
  • jövedelem kifizetésekhez kapcsolódó fizetési és levonási kötelezettségek megállapítása
  • munkaügyhöz, bérszámfejtéshez és a TB-hez kapcsolódó adatok, dokumentációk és nyilvántartások naprakész vezetése, aktualizálása
  • adatszolgáltatások, kimutatások és statisztikák készítése a menedzsment és a hatóságok felé
  • területet érintő szabályok, törvényi előírások nyomon követése
  • kapcsolattartás az üzemorvossal, az új belépők és az alkalmazottak foglalkozás-egészségügyi alkalmassági vizsgálatának nyomon követése, megszervezése
  • munkaviszony létesítésével, megszűnésével kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása, belső munkaerő-mozgások dokumentálása; bejelentés a biztosítottakról

Elvárások:

  • bérszámfejtő, TB ügyintéző végzettség
  • NEXON bérszámfejtési rendszerében szerzett 2-3 év tapasztalat
  • TB kifizetőhelyi ügyintézésben szerzett szakmai tapasztalat
  • magyar munkajoggal, adózással és bérszámfejtéssel összefüggő törvények, rendelkezések mélyreható, naprakész ismerete
  • MS Office magabiztos, felhasználói szintű ismerete
  • precíz, önálló munkavégzés
  • magasszintű problémamegoldó képesség

Munkavégzés helye:

  • Hajdú-Bihar megye

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre!