www.cvonline.hu

Bér- és TB ügyintéző

  • A hirdetés 158 napja lejárt

BitWise IHS Kft. budapesti munkavégzéssel az alábbi pozícióra keresi munkatársát:

Feladatai:

  • Személyi anyagok kezelése, a munkatársak személyi adatainak karbantartása és naprakész vezetése a nyilvántartó rendszerben.
  • Munkaerő mozgásával kapcsolatos munkaügyi teendők ellátása (be és kiléptetés teljes körű ügyintézése és adminisztrációja, áthelyezések /változások rögzítése, bejelentése stb.) az érvényben lévő törvényi előírásoknak megfelelően.
  • A társaság munkavállalóinak bérszámfejtése, a jelenléti és egyéb idő adatok feldolgozása
  • Cafeteria rendszerrel kapcsolatos tájékoztatás és adminisztráció elvégzése
  • Kimutatások, összesítések készítése.
  • A munkavállalók TB ellátásainak ügyintézése, számfejtése.

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • Pontos, szabályszerű, megbízható, önálló munkavégzés.
  • Precizitás, terhelhetőség.
  • Kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
  • Csapatmunkában való részvétel
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (World, Excel).
  • Bér és TB ügyintézői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Cafeteria ügyintézésben szerzett tapasztalat előny
  • Kulcs-Soft bérprogram ismerete előny

Fényképes önéletrajzokat várunk, fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő