www.cvonline.hu

Bér-, és TB ügyintéző

  • A hirdetés 590 napja lejárt

A Bilfinger IT Hungary Kft.
budapesti központjába

bér-, és TB ügyintézőt

keres.

Elvárások:

  • személyügyi ügyintézői és TB ügyintézői végzettség
  • bérszámfejtés, munkaügy területén szerzett gyakorlat
  • MS Office és NEXONBÉR program stabil felhasználói szintű ismerete
  • önálló munkavégzés, precizitás, együttműködő készség

Előny:

  • Angol és/vagy német nyelvtudás

Főbb feladatok:

  • Bérszámfejtési feladatok pontos, határidőre történő elvégzése
  • Munkaüggyel kapcsolatos feladatok ellátása (be- és kiléptetések etc.)
  • Statisztikák, jelentések készítése
  • Kapcsolattartás a vállalaton belül működő társosztályokkal

Munkavégzés helye:

  • Budapest X. kerület

A Bilfinger csoport mintegy 70 000 munkatársával világszerte elismert Engineering és Service konszern.

A nemzetközi cégcsoport ipari szegmense – a teljes Bilfinger tevékenységi palettán belül –  vezető szerepet tölt be  az integrált ipari szolgáltatások területén, és az ipari létesítmények teljes életciklusára kínál átfogó megoldásokat.

A Bilfinger IT Hungary Kft. mintegy 1000 munkatársával a magyarországi és az európai piac elismert szolgáltatója, és megrendelői részére teljeskörű szolgáltatásokat kínál.

Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő