www.cvonline.hu

Bér és TB ügyintéző - Veszprém (Referenciaszám: HM-1434)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.05.30.
Jelentkezési határidő: 2016.03.16.
Hirdetés azonosító: 1019467

Feladatok:

  • Bérszámfejtés
  • Társadalombiztosítási feladatok ellátása
  • Munkaügyi nyilvántartás kezelése

Elvárásaink:

  • Bér és TB ügyintéző végzettség
  • 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Pontosság, precizitás
  • Német nyelvtudás előny
  • Számítógépes ismeretek (MS Word, Excel)
  • Önállóság, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Jó csapat, kellemes munkahelyi légkör
  • Kiemelkedő szakmai fejlődés, változatos munka
  • Karrierlehetőség multinacionális vállalatnál
  • Versenyképes jövedelem, Cafeteria

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. megbízója, egy külföldi tulajdonú gyártó cég számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részletes szakmai önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó HM-1434-es referenciaszámot az E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a +36 20/983 6173-as mobilszámon!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő