www.cvonline.hu

Bér-és Tb ügyintéző-Siófok

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2015.11.05.
Hirdetés azonosító: 984058
lejárt

Nemzetközi hátterű, műanyagipari termékek gyártásával és szerelésével foglalkozó vállalat 250 fős siófoki gyárába keresünk munkatársat, Bér és Tb ügyintéző pozícióba.

Legfőbb feladatok:

  • A dolgozók be és kiléptetésével kapcsolatos ügyintézés, NAV bejelentés
  • Munkaviszony dokumentumainak elkészítése, kiadása
  • Bérek és egyéb juttatások számfejtése
  • Tb ellátások igénylése
  • Év végi adóelszámolással kapcsolatos feladatok ellátása
  • HR folyamatok fejlesztése

Elvárások:

  • Középiskolai végzettség
  • Bérszámfejtési és munkaügyi tapasztalat
  • Előny. szakirányú tb ügyintéző képesítés, vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Számítástechnikai ismeretek

Amit Megbízónk ajánl:

  • Hosszú távú, felelősségteljes munkavégzés
  • Modern, nemzetközi vállalati háttér
  • Csapatmunka
  • Szakmai fejlődés

Amennyiben az állásajánlat felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése, a tárgymezőben a pozíció nevének megjelölésével ,,Bér és Tb ügyintéző-Siófok,,

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu