www.cvonline.hu
Bér - és TB ügyintéző (Referenciaszám: PJ5194)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.02.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 1103830
lejárt

Móri multinacionális, autóipari partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Bér - és társadalombiztosítási ügyintéző

Főbb feladatok:

Bérelszámolás:
- Műszaknaplók ellenőrzése, javítása
- Bérek és egyéb juttatások számfejtése, járandóságok kiszámítása
- Kereseti igazolások elkészítése
- Adóbevallás, adatszolgáltatások

TB ügyintézés:
- Felvétellel kapcsolatos ügyintézés, személyi adatok nyilvántartása, MEP-hez történő bejelentése
- Betegszabadság nyilvántartása
- Táppénz számfejtése
- GYES, családi pótlék igények intézése
- TB kártyával, kilépésekkel kapcsolatos teljes körű ügyintézés
- Útiköltség utalványok elbírálása
- Statisztikai jelentések készítése

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
- Nexon software ismerete (jelenleg ezt használják a megbízó cégnél)

Amit megbízónk kínál:

- Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
- Munkába járás támogatása
- ÖNYP hozzájárulás
- Sportolási lehetőség
- Stabil, biztos munkahely
- Színes, változatos, kihívásokkal teli munkavégzés

- Korszerű munkakörülmények

Kérjük, magyar nyelvű, fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kováts Judit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.