www.cvonline.hu

Bér- és TB ügyintéző munkatárs

  • A hirdetés 264 napja lejárt

Társaságunk, a Bio-Fungi Kft. Magyarország és a régió vezető gomba és komposzt termelő cége

Bér- és TB ügyintéző munkatársat

keres áporkai üzemegységébe.

Feladatok:

  • Teljes munkaügyi adminisztratív feladatok ellátása: munkaszerződés kötés, munkaköri leírások elkészítése, munkavállalók be- és kijelentése az adóhatóságok felé
  • Teljes körű bérszámfejtési feladatok ellátása (bérszámfejtés, levonások rögzítése, kezelése)
  • Béren kívüli juttatások adminisztrációja, (Kafeteria rendszer működtetése)
  • TB ügyintézés
  • Adó- és járulék bevallások készítése
  • Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok felé (OEP, MÁK, NAV, KSH)
  • Munkaidő nyilvántartás (normál, illetve 2 havi munkaidőkeret elszámolás)

Elvárások

  • Legalább középfokú Bér- és TB ügyintézői végzettség
  • 3-5 év Bér- és TB ügyintézésben szerzett gyakorlat
  • Munkajogi ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes (Word, Excel) ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó csapatjátékos
  • Ügyfélcentrikusság
  • Terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Nexon bérprogram ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetési + juttatási rendszer
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség, stabil háttér
  • Képzési /továbbfejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: H-2338 Áporka, Szabadság telep

Jelentkezni a lenti e-mail címen a pozíció nevének megjelölésével lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő