www.cvonline.hu

Bér- és TB ügyintéző munkatárs

  • A hirdetés 514 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, Budapesti székhelyű autóipari beszállító cég keres TOLNAI telephelyére munkatársakat az alábbi pozícióra:

Főbb feladatok, munkák:

  • Teljes vállalati bérszámfejtési és TB ügyintézési feladatok ellátása, koordinálása, ellenőrzése
  • Adó- és járulék bevallások elkészítése, adatszolgáltatás, kapcsolattartás a hatóságokkal (OEP, MÁK, NAV, KSH),
  • Munkavállalók bejelentése munkaviszony létesítéshez és kijelentés annak megszűnésekor,
  • Kereseti, munkaviszony és egyéb igazolások készítése
  • Munkaügyi adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok ellátása;

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség (Bér- és TB ügyintéző)
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, Excel)
  • Legalább 3-5 év bérszámfejtési tapasztalat;
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • A vonatkozó szabályozási háttér ismerete alapkövetelmény.
  • Önálló, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Valamely integrált ügyviteli rendszer ismerete
  • Nexon program ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatás
  • Fiatalos csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük önéletrajzát az alábbi email címre juttassa el. Érdeklődni a 0674 565 537-es telefonszámon lehet.

Helyek Tolna
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő