Bér- és TB ügyintéző / könyvelői asszisztens (Részmunkaidő – 4 óra)

  • A hirdetés 695 napja lejárt

A Waterland Kft. 2004 óta van jelen a magyar piacon. Cégünk fő profilja ballonos ásványvíz és vízadagoló automaták forgalmazása és kihelyezése cégeknek és magánszemélyeknek egyaránt.

Pénzügyi csapatunk bővítésére keresünk

Bér- és TB ügyintéző / könyvelői asszisztens

(Részmunkaidő – 4 óra)

munkatársat.

Feladatok:

  • Munkabérek és egyéb bérjellegű kifizetések számfejtése,
  • Teljes körű TB ügyintézés - kifizetői feladatok ellátása,
  • Adminisztrációs és munkaügyi feladatok,
  • Havi jelentések összeállítása,
  • Bérszámfejtéshez és tb ügyintézéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, kimutatások, bevallások, statisztikák készítése (SZJA, TB, KSH, stb.),
  • Napi könyvelési feladatokban való részvétel (bejövő számlák, banki, pénztári tranzakciók, vegyes könyvelések),
  • Havi / negyedéves / éves zárások és beszámolóhoz tartozó analitikák készítése,
  • Vevőszámlák kiállítása.

Elvárások:

  • Szakirányú, min. középfokú iskolai végzettség,
  • Számviteli területen, könyvelésben szerzett több éves (min. 5 év) tapasztalat,
  • A magyar számviteli és adótörvények naprakész ismerete,
  • MS Office magas szintű ismerete, SAP ismerete előny,
  • Megbízhatóság, lojális, önálló munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • További fejlődési lehetőség,
  • Stabil anyagi háttérrel rendelkező munkáltató,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye:

Budapest, IV. kerület, Káposztásmegyer

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Részmunkaidő