www.cvonline.hu

Bér- és TB specialista - Tatabánya

  • Company_icon T-HR Kft.
  • Location_icon Komárom-Esztergom, Tatabánya
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 23 napja lett aktiválva

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása. Társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok ellátása, táppénz számfejtés stb. elkészítése. Havi bevallások készítése. Bérszámfejtési és társadalombiztosítási folyamatok fejlesztése. Bérszámfejtéssel kapcsolatos adatszolgáltatások, statisztikák, havi és éves jelentések készítése. Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézé. Éves terv és előrejelzések készítésében részvétel. Riportok, elemzések készítése.

Végzettség:
Legalább középfokú iskolai végzettséggel rendelkező pályázókjelentkezését várjuk!

Szakmai tapasztalat:
Minimum 5 éves bérszámfejtői és TB kifizetőhelyi szakmai tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Felsőfokú bér és TB szakelőadói képesítés megléte Nexon4 vagy NexonBér program ismerete Munka törvénykönyve, TB és SZJA jogszabályok naprakész ismerete

Pénzügy/Számvitel területre

Megjegyzés:
Emberközpontú multinacionális gyártóvállalat.