www.cvonline.hu

Bér-, és társadalombiztosítási ügyintéző

  • A hirdetés 705 napja lejárt

A Work Force Kft., amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég,

 keres saját csapatába

Bér-, és társadalombiztosítási ügyintézőt

A leendő munkatárs feladatai:

  • Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása
  • Tb-ügyintézés, kifizetőhelyi teendők ellátása
  • Bérelszámoláshoz kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések elkészítése
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Munkaügyi adminisztrációs feladatok elvégzése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum középfokú társadalombiztosítási végzettség
  • Magabiztos, naprakész szakmai tudás, TB, adó törvények naprakész ismerete
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat, TB kifizetőhelyi tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Magas szintű Nexon humánügyviteli szoftver ismeret
  • Megbízható személyiség
  • Precizitás, maximális szabálykövetés
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Önálló munkavégzés
  • Csapatmunkára való képesség

Amit nyújtani tudunk:

  • Színvonalas, változatos munka, szakmai fejlődés
  • Kulturált munkakörnyezet és jó csapat

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő